Náš tým

Lektorka anglického jazyka a českého jazyka pro cizince, majitelka

Angličtinu jsem se začala učit v roce 1998. Po gymnáziu jsem studovala na Jazykové škole J.A. Komenského a zakončila jsem ji zkouškou Cambridge Certificate (C1). Potřebné pedagogické vzdělání jsem získala na Pedagogické fakultě Technické univerzity v Liberci. Promovala jsem v roce 2005. Rok jsem učila český jazyk a angličtinu na Základní škole ve Ždánicích. 

 

V roce 2006 jsem se rozhodla odjet do Irska, kde jsem pracovala na pozici regional manager  společnosti Halcyon ltd., poslední 2 roky v této firmě jsem strávila na pozici Senior manager of Crime Scene clean up. V zahraničí jsem získala bohaté zkušenosti s  obchodní, obecnou a hlavně hovorovou angličtinou. Po příjezdu domů v roce 2010 jsem obdržela grant Ministerstva školství s projektem "Angličtina pro všechny".

 

Podnětem k založení jazykové školy bylo přání zpřístupnit anglický jazyk i lidem, kteří nemají jednorázově dostatečné finanční prostředky stejně tak i všem, kteří se chtějí flexibilně do kurzů přihlašovat po celý rok a potřebují si vybrat z několika variant délky a zaměření studia. Zkušenost ze zahraničí mi ukázala potřebu začít vyučovat angličtinu více zaměřenou na reálný život, ale hlavně na potřeby a cíle studentů. Chci, aby se výuka a studium jazyků stalo koníčkem, aby se naši studenti studiem bavili, aby se u nás cítili dobře. Celý náš tým se neustále vzdělává na seminářích a konferencích, stále se učíme....jelikož naši studenti si zaslouží jen tu nejlepší péči!

Těšíme se na Vás!

Telefon: 00420776226202

E-mail: info@jazykan.cz

Lektorka německého jazyka

 

S německým jazykem jsem se poprvé setkala na Základní škole, kde mne velice začal bavit.  Velkým mezníkem pro mě bylo studium na Gymnáziu dr. Karla Polesného, kde jsem prožila 8 let. Po 4 letech přípravy jsem nastoupila na stejném gymnáziu na dvojjazyčné studium, což obnášelo 5 předmětů vyučovaných v německém jazyce, zejména rakouskými profesory. Studium jsem ukončila v roce 2004 maturitou, díky níž jsem zároveň získala i státnice z německého jazyka. Během studia na gymnáziu jsem získala dva certifikáty Zertifikat Deutsch a Mittelstufe Deutsch.

Studium na gymnáziu mi nejen přineslo velké poznatky ohledně komunikace v němčině, ale oceňuji zejména výměnné pobyty s holandskými studenty nebo studijní výlety do rakouských měst.

 

Po maturitě jsem začala studovat Vyšší odbornou školu v Jihlavě, obor cestovní ruch, kde jsem se nadále vzdělávala v německém jazyce a absolvovala praxe v zahraničí. Studium jsem ukončila absolventskou zkouškou a napsáním absolventské práce v německém jazyce na téma Nach den Spuren von Franz Kafka v roce 2007.

 

Vystudovala Pedagogickou fakultu, obor Lektorství německého jazyka na Masarykově univerzitě v Brně. Studium jsme zakončila bakalářskou zkouškou a napsáním bakalářské práce opět v německém jazyce na téma Franz Kafka-In der Strafkolonie v roce 2013. V současné době dokončuji studium magisterského programu.

 

Těším se na chvíle prožité s vámi, našimi studenty.Věřím, že vás studium u nás bude velmi bavit a přinese i kýžené úspěchy.

 

Bc. Sandra Bauerová

Certifikovaný lektor z ANGLIE

Hello!  I’m Michael.

I love my job!  I’ve been working as an English teacher in the Czech Republic since the beginning of 2014.  In that time I’ve been lucky enough to teach some amazing people, and work in some amazing environments.  I love teaching in Jazykan, because the passion and mentality is that everyone wants to be the best, and find the easiest and most effective way  for our students to not just learn, but also develop their language and be able to use it naturally.  As such, I’m allowed to introduce and try new things, and try to make each lesson fun.  Which is great for me, because many of the old ways of teaching only give information to students without actually helping them to understand how to use it.

 

I was born in England, and for the past 12 years I have conducted some form of teaching or training to both adults & children; native and non-native speakers.  I love what I do, and believe that every teacher should have the desire to help people, because that is what we do.  And in this subject, the more you speak, the better you become… so I really enjoy that we can remove people’s fear of speaking and give them confidence.

Advanced TEFL Certificate.pdf (136,9 kB)

Michael Herbert Certificates.pdf (391,5 kB)

 

 

 

Rodilý mluvčí z Německa

Hallo,

 

ich bin Patrick und weiß nicht so richtig was ich schreiben soll! Ich komme aus Deutschland und lebe seit ca. 1 Jahr immer Wechsel in Deutschland und Tschechien. Ich habe im Bereich der Kinder-,Alten,- und Schmerzpflege studiert und diverse Abschlüsse erreicht. Meine Studienzeit verbracht ich in Magdeburg, Hamburg und Berlin. Mehrere Jahre leitete ich Abteilungen in Kliniken und Heimen in Potsdam und Dresden. Dort war ich teilweise auch für die Ausbildung von Studenten, Lehrlingen und Praktikanten zuständig. So bin ich später zum unterrichten an  Berufsschulen und privaten Unternehmen gekommen, mit dem Schwerpunkt Algesiologie und Validation. Über verschiedene Ecken, bin ich dann in der hiesigen Sprachschule von Veronika gelandet.

 

Nebenbei führe ich mit mehreren Freunden ein Reise- und Sozialverein. Wir bieten für Kinder und Jugendliche, aus den verschiedensten Ländern Europas, egal welcher Bildungsschicht herkommend oder bestehenden Handicap, diverse Reisen und Themen an.

 

Certifikovaný rodilý mluvčí 

Hi dear reader. This is something very short about someone very passionate about what he´s been doing for the last 15 years. I´m a former rugby player from South Africa who graduated as a mechanical engineer at CVUT in 2002. I started teaching English in the same year and got certification of English language teaching to adults from Cambridge University in 2004. I loved the methodology of teaching which in the years eventually brought me to coaching softskills in companies. In 2010 I moved for 3 years to Vietnam, Gambodia and Laos as a business director to recruit and coach local businessmen to sell luxury items and investment tools from the stockmarkets in Belgium for one Czech company. In 2013 and 2014 I was a sales coach and motivational speaker for large numbers of small businessmen across central and eastern Europe selling perfumes and food supplements and in 2015 a sales manager for the biggest Czech multiretailer. Settling down in Znojmo 2017, I returned to what I love - teaching and coaching. My mission is to help anyone from school youngsters to career professionals get better at overcoming communication obstacles...oh, and I got to say the wine here is great!